Ielogoties ātrākai piekļuvei labākajiem piedāvājumiem. Noklikšķiniet šeit ja jums nav konta.

Privātums


Privātums

Jūsu privātums ir svarīga daļa no mūsu attiecībām ar jums. Jūsu privātuma aizsardzība ir tikai daļa no mūsu misijas nodrošināt drošu tīmekļa vidi. Izmantojot mūsu vietni, ieskaitot mūsu pakalpojumus, jūsu informācija paliks stingri konfidenciāla. Mūsu lapā sniegtie komentāri ir pieejami sabiedrībai; tāpēc, darījumos ar citiem, lūdzu, neizlieciet personisku informāciju. Mēs neuzņemamies atbildību par šīm darbībām, jo ​​tikai jūs esat atbildīgs par adekvātu un drošu mūsu vietnes saturu. Mēs nedalīsimies, neīrēsim un nedalīsimies jūsu informācijā ar trešajām personām.

Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, mēs apkopojam tehnisko informāciju par jūsu datoru un to, kā jūs piekļūstat mūsu vietnei, un analizējam šo informāciju, piemēram, datora interneta protokola (IP) adresi, datora izmantoto operētājsistēmu, pārlūku (piemēram, Chrome, Firefox, Internet Explorer vai cits), ko izmanto jūsu dators, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) nosaukums, vienotās vietnes vietrādis vietrādis vietrādis URL (URL), no kura apmeklējat, un vietrādis URL, uz kuru dodaties nākamais, kā arī noteiktas darbības metrikas, piemēram, cik reizes jūs izmantojat mūsu vietni. Šo vispārīgo informāciju var izmantot, lai palīdzētu mums labāk izprast, kā mūsu vietne tiek apskatīta un izmantota. Mēs varam dalīties ar šo vispārīgo informāciju par mūsu vietni ar saviem biznesa partneriem vai plašu sabiedrību. Piemēram, mēs varam dalīties ar informāciju par mūsu vietnes unikālo apmeklētāju skaitu dienā ar potenciālajiem korporatīvajiem partneriem vai izmantot tos reklāmas nolūkos. Šajā informācijā ir ietverti kādi jūsu dati, kurus var izmantot, lai ar jums sazinātos.

Ievietojot saites vai reklāmkarogus uz citām mūsu tīmekļa vietnes vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekontrolējam šāda veida saturu vai šo vietņu praksi vai privātuma politikas. Mēs neapstiprinām un neuzņemamies atbildību par citu vietņu privātuma politikām vai informācijas vākšanas praksi, izņemot pārvaldītās vietnes.

Mēs izmantojam visaugstāko pieejamo drošības standartu, lai aizsargātu jūsu identificējamo informāciju, kas mums tiek nosūtīta. Visi dati, kas tiek glabāti uz mūsu serveriem, un ir aizsargāti ar drošu ugunsmūri, lai tos neatļauti izmantotu, vai arī darbības nevar notikt. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju pret trešo personu zaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmaiņām, jums vienmēr jāapzinās, ka vienmēr pastāv risks, ka zemas gribas daļai var  izdoties atrast veidu, kā izjaukt mūsu drošības sistēmu, vai arī, ka varētu tikt pārraidītas interneta iespējas pārtverta, tādēļ vienmēr esat droši, ka nepubliskojat personīgu informāciju.

Mēs paturam tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā un laiku pa laikam mainīt, modificēt, pievienot vai noņemt mūsu privātuma politikas daļas. Šīs izmaiņas tiks publiski publicētas mūsu vietnē. Apmeklējot mūsu vietni, Jūs piekrītat visiem mūsu privātuma politikas noteikumiem. Turpinot izmantot šo vietni, jūs nepārtraukti piekrītat šiem noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem, jums vajadzētu pārtraukt izmantot mūsu vietni.