Kā ātri pārdot


Kā ātri pārdot vai kā sastādīt sludinājumu

Kā ātri pārdot

Sludinājuma virsraksta sastādīšana.Vēlams formulēt sludinājuma virsrakstu, kas trijos līdz piecos vārdos raksturo piedāvāto preci vai pakalpojumu. Piemēram, "Pārdodu lietotu auto labā stāvoklī."

Sludinājuma teksta sastādīšana.Izmantojiet vārdus, kuri vistiešāk raksturo piedāvāto pakalpojumu vai preci. Teksta apjoms nav ieteicams ne īss ne pārlieku garš. Ar īsu tekstu mēs nekā daudz neraksturojam, bet ar garu tekstu ir iespēja, ka to nelasīs vispār. Tādēļ, vēlams tekstā neatkārtoties, aprakstīt piedāvājumu pēc būtības un ne garāku kā pieci/ astoņi teikumi. Piemēram, "Auto lietots saudzīgi, laicīgi veiktas apkopes un remonti. Vizuālu defektu nav - vai, ja ir, tad kādi..."

Sludinājuma ilustrācija.Ar sludinājumā ievietotajām fotogrāfijām tā kā jāapstiprina sludinājuma tekstu un virsrakstu. Vēlams izmantot informatīvus, kvalitatīvus un spilgtus attēlus.

Mājas lapa.Sludinājumus Jūs norādāt preču vai pakalpojumu galvenos rādītājus. Vēlams ievietot saiti uz pilnu/izsmeļošu aprakstu par preci vai pakalpojumu.

Šim aprakstam ir informatīvs raksturs - vadoties no iepriekšējas pieredzes.Lai izdodas!

Ievietot sludinājumu