BUJ


Bieži uzdoti jautājumi

Kā ievietot sludinājumu?

Ievietot sludinājumu ir ļoti viegli: noklikšķiniet uz pogas labajā pusē esošās pogas “Ievietot bezmaksas sludinājumus”.

Cik maksā sludinājuma ievietošana?

Šobrīd publikācija visā vietnē ir 100% bezmaksas. 

Ja es ievietošu sludinājumu, vai es saņemšu arī vairāk surogātpastu e-pastus?

Pilnīgi ne - tāpēc, ka jūsu e-pasta adrese nav redzama vietnē. Saziņai ar lietotājiem Jūs varat izmantot savu kontu, kurā pienāks lietotāju ziņas.

Cik ilgi mans sludinājums paliks vietnē?

Parasti sludinājums no vietnes tiek automātiski deaktivizēta pēc 3 mēnešiem. Jūs saņemsit e-pastu nedēļu pirms dienas un vēl vienu - deaktivizācijas dienā. Nākamajā mēnesī jūs varat tos ievietot tiešsaistē, piesakoties savā kontā vietnē. Pēc šīs kavēšanās jūsu sludinājums tiks automātiski neatgriezeniski noņemts no vietnes. Sava sludinājuma derīguma termiņam Jūs varat sekot pats no sava profila.

Es pārdevu savu preci. Kā es varu izdzēst savu reklāmu?

Kad jūsu produkts ir pārdots vai iznomāts, piesakieties savā kontā, lai noņemtu savu sludinājumu. 

Kādēļ sludinājums neparādās vai nav aktīvs? 

Sludinājumi, kuros pārkāpti lietošanas noteikumi tiek neatgriezeniski dzēsti. Pirms publiskojat sludinājumu, vienmēr pārliecinieties, vai tie atbilst mūsu vietnes noteikumiem. Atkārtota noteikumu pārkāpšanas gadījumā var tikt bloķēta piekļuve vietnei. Skatāties sadaļu noteikumi.

Pēc reģistrācijas neesmu saņēmis apstiprinājuma e-pastu

Dažos gadījumos, atkarībā no e-pasta pakalpojumu sniedzējiem un lietotāju iestatījumiem no vietnes e-lots.lv nosūtītais pasts tiek automātiski ievietots mapē "mēstules" (spam), tādēļ, lūdzu pārbaudiet šo mapi. Pārvietojiet mūsu e-pastu uz mapi ar ienākošajiem paziņojumiem un nākamie paziņojumi no e-lots.lv automātiski ies uz mapi ar ienākošajiem paziņojumiem.